تعمیرات ecu خودرو

تعمیرات ecu خودرو – آموزش تعمیرات ecu خودرو – ای سی یو خودرو

تعمیرات ecu خودرو تخصص ماست . تخصصی که سالها برای کسب تجربه در آن از حرکت نایستادیم. اگر به هر دلیلی ecu و یا هر یک از بردهای الکترونیکی خودرتان به هر دلیلی دچار آسیب گشته پیشنهاد میکنیم قبل از تغییر و تعویض آن ابتدا با کارشناسان ما تماس گرفته و با توجه به صبر و شکیبایی مهندسین با تجربه مجموعه پارسیان صنعت خودرو از رهنمودهای ایشان بهره مند گردید. ما تضمین میکنیم اگر کوچکترین روزنه ای برای بقاء مجدد یونیت کنترل کننده الکترونیکی خودرو تان وجود داشته باشد ما آن را صحیح و سالم همراه با ضمانت نامه رسمی شرکت سهامی پارسیان صنعت خودرو تحویلتان خواهیم داد . و اگر چنانچه امیدی برای ریکاوری و تعمیر قطعه مورد نظرتان وجود نداشته باشد قطعه ایاصلی و اورجینال و باز هم همراه با ضمانت نامه رسمی به شما با ناذل ترین قیمت تهیه و عرضه خواهیم نمود.

تعمیرات ecu تعمیرات ecu خودرو تعمیرات ecu خودرو modp 0907 09engine management system and fuel injection systemmotec m800 evo x ecu

تعمیرات ecu

مستحضر باشید که مجموعه پارسیان صنعت خودرو با مدیریتی کارآمد و تشکیل شده از متخصصین متعهد و سرشار از تجربه همیشه خود را تعمیر کار میدانند نه تعویض کار ! هم اکنون مجموعه پارسیان صنعت خودرو در سراسر کشور از بین کارآموزان محترمی که دوره های تخصصی و فوق تخصصی مربوط به مکاترونیک خودرو از جمله تعمیرات ecu خودرو و سیستم مولتی پلکس را به پایان رسانده اند به عنوان عضوی از گروه مهندسی psk در شهر و منطقه خویش مشغول به خدمات رسانی و تعمیرات ecu خودرو به صورت تخصصی میباشند . شایان ذکر است عزیزانی که در دوره های فنی و تخصصی مجموعه پارسیان صنعت خودرو شرکت نمایند نیز در صورت کسب رتبه های قابل قبول به دریافت کد رسمی نمایندگی همراه با پشتیبانی نامحدود خواهند شد.

 

تمام حقوق محفوظ و متعلق به وب سايت پارسیان صنعت خودرو کرم بین میباشد logo-samandehi