صفحه اصلی > تعمیرات تخصصی ECU در کارگاه پارسیان صنعت خودرو > تعمیرات تخصصی ecu > تعمیرات تخصصی ECU در کارگاه پارسیان صنعت خودرو

تعمیرات تخصصی ecu 

تعمیرات تخصصی ECU در کارگاه پارسیان صنعت خودر, توسط اساتید و متخصصانی انجام میشود که با قدرت بر این فن ادعای بهترینها را دارند .

ecu ecu تعمیرات تخصصی ECU در کارگاه پارسیان صنعت خودرو e1

ecu

همیشه به یاد داشته باشیم که کسانی در آموزش تخصص و فنون حرفی برای گفتن دارند که خود از تعمیرکاران و متخصصان بروز باشند . این مهم محقق نخواهد شد مگر انکه دستی بر اتش داشته باشند و خود قدرت تعمیرات بالایی در کوله بار تجربه همراه داشته باشند .

به هین سبب متخصصین و اساتیدی که در مجموعه پارسیان صنعت خودرو حضور فعال دارند پیش از آنکه آموزش دهنده باشند ابتدا خود را تعمیر کار ایسیو میدانند . هر چند که اکثراً به تخصص الکترونیک خودرو که همانا مکاترونیک میباشد و این مهندس کرم بین بودند که برای اولین بار در سمیناری که مدیران همراستای شرکت پارسیان صنعت خودرو و مدیران ارشد ایران خودرو و سایپا و همچنین گروه بهمن حضور داشتند نام مکاترونیک خودرو را بکار برد.

مفتخریم که اعلام کنیم هم اکنون در سراسر کشور گروه مهندسی psk , که در زمینه  عیب یابی و رفع عیب الکترونیک خودرو , توانسته پرچم پارسیان صنعت خودرو را به احتزار در آورد , نام تعمیرکاران الکترونیک خودرو و ecu را به همگان معرفی کنند. و نیز افتخار میکنیم بسیاری از عزیزانی که هم اکنون به عنوان اساتید تعمیرات ایسیو و مکاترونیک مشغول به اموزش و تعمیرات هستند روزی در کلاسهای ای سی یو شرکت نموده و توانسته اند با سعی و تلاش و نیز پشتیبانی گروه مهندسی psk در دفتر مرکزی مشغول به خدمات رسانی به هم میهنان عزیز و گرامیمان شوند.

تمام حقوق محفوظ و متعلق به وب سايت پارسیان صنعت خودرو کرم بین میباشد logo-samandehi